avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 444 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Semnatura electronica/digitala
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Semnatura electronica/digitala

Buna ziua, cine ma poate ajuta cu o semnatura electronica valida pentru obtinerea unui certificat?mentionez ca sunt un srl de aproape 8 ani de existenta, va multumesc,in privat pot sa va povestesc mai multe
Ultima modificare: Duminică, 12 Aprilie 2020
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Declaratie 100 srl-d ionam_2002 ionam_2002 Buna ziua, Am infiintat un SRL-D in luna mai si trebuie sa depun declaratia 100 pt impozitul pe venit. Pana la 30 iunie nu am angajati. Nu am mai depus ... (vezi toată discuția)
Valoarea mailului in instanta ContSters82010 ContSters82010 Buna ziua! Va rog sa-mi spuneti, din experienta dvs., daca e-mailul are valoarea unui inscris sub semnatura privata? Speta este urmatoarea: Un furnizor, cu ... (vezi toată discuția)
Comunicare defectuoasa cu instanta prin intermediul emailului si semnatura electronica calificata Lucian P. Lucian P. Buna ziua, Am trimis la judecatorie, prin intermediul emailului, o plangere contraventionala pentru anularea unei amenzi aplicata de IJJ Constanta. Odata ... (vezi toată discuția)