Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Consiliului Local
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Consiliului Local

Sedintele Consiliului Local se pot desfasura online? Care este baza legala?
Consilierii locali pot aproba mutarea ședințelor în online, pentru evitarea aglomerației în timpul epidemiei de coronavirus.