Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Deplasare
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Deplasare

Buna ziua ,
Având o cabana la 300 km de actualul domiciliu , as dori sa îmi răspundeți dacă ma pot deplasa pentru anumite lucrări agricole fără a risca încălcarea legii ?
Multumesc
Buna ziua,
DA, dar trebuie sa dovediti ca aveti teren acolo!
Multumesc, o seara placera