Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii catre administratorii acestui site-firme
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

catre administratorii acestui site-firme

Cum va explicati ca niciodata nu mi se raspunde la intrebari? Sau, foarte, foarte rar, la un din zeci si atunci, pe langa? Multumesc.
Consultanţii care participă la discuţii în forum o fac voluntar, fără a fi motivaţi în vreun fel de Avocatnet.ro. De aceea, trebuie să înțelegeți că nimeni nu este obligat să răspundă întrebării dumneavoastră ...
Am inteles. Nu de obligatie era vorba, am intrebat si eu asa...La tatisme vad ca nu se mai opresc. De aceea. Multumesc.