avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 157 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii catre administratorii acestui site-firme
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

catre administratorii acestui site-firme

Cum va explicati ca niciodata nu mi se raspunde la intrebari? Sau, foarte, foarte rar, la un din zeci si atunci, pe langa? Multumesc.
Cel mai recent răspuns: marcel.damaschin , utilizator 19:27, 25 Aprilie 2020
Consultanţii care participă la discuţii în forum o fac voluntar, fără a fi motivaţi în vreun fel de Avocatnet.ro. De aceea, trebuie să înțelegeți că nimeni nu este obligat să răspundă întrebării dumneavoastră ...
Am inteles. Nu de obligatie era vorba, am intrebat si eu asa...La tatisme vad ca nu se mai opresc. De aceea. Multumesc.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Informare cony_cony cony_cony imi puteti spune daca se mai dau raspunsuri la intrebari? adica mai pot avea asteptari pentru vreo lamurire? (vezi toată discuția)
De c e.ca.avocati.nu.raspundeti.la.oameni.exemplu.zamfir.cristian.cu.pensile.adresa.loc.hunedoara.sat.bos.83.vreau.direcy ... Zamfir.cristian.bos.hunedoara Zamfir.cristian.bos.hunedoara De c e.ca.avocati.nu.raspundeti.la.oameni.exemplu.zamfir.cristian.cu.pensile.adresa.loc.hunedoara.sat.bos.83.vreau.direcy (vezi toată discuția)