Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Somaj
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Somaj

Am lucrat 3ani și 8 luni ( 2016- 2020) am primit toate documentele de la angajator dar nu am adeverințele de vechime de la angajatorii de dinainte de 2016 ,Am dreptul la șomaj? Mulțumesc!

Aveti dreptul la somaj , numai daca c.i.m. a incetat din motive neimputabile dvs.