Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Prejudiciu droguri
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Prejudiciu droguri

Buna ziua, după ce am fost condamnat pentru trafic de droguri mi sa creat un prejudiciu de 300.000 lei ( aceasta este suma care am obținut-o din vânzarea drogurilor ) trebuie plătit acest prejudiciu sau doar cheltuielile de judecată și dacă da unde se regăsește la ANAF ?
Gasiti in hotararea de condamnare ce va intereseaza.