Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Expirare CI
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Expirare CI

Buna ziua,

In aproximativ 6 saptamani imi expira cartea de identitate. Problema este ca, programarile facandu-se doar online, nu mai sunt zile libere pana in luna August. Ce pot sa fac in situatia asta pentru a fi in legalitate?

Multumesc
Buna seara,
Programati-va si cand veti merge va veti schimba CI
Daca va intreaba cineva aratati ca ati facut programarea.