Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] Proiecte ... stimulent covid 19
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Proiecte comunitare ce au nevoie de voluntari (atentie!, voluntari, nu donatori)

stimulent covid 19

Buna ziua. Lucrez ca asistent medical la spitalul CF Craiova, spital suport covid 19. Doresc sa stiu daca beneficiez de acest stimulent de 2500 lei. Am avut internati 10 pacienti din care 2 operati toti suspecti covid dar nici-unul confirmat. Am mai fost si la aeroport, la inceputul nebuniei, impreuna cu 2 colegi pt a testa calatorii veniti cu 2 curse(Bruxeles si Londra) unul dintre calatori fiind bagat in carantina avand simptome covid(nu stiu daca a fost confirmat).
goegbv, utilizator