avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 743 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Răspuns
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Răspuns

Nu primesc raspuns
Cel mai recent răspuns: Ionut.ion , utilizator 18:22, 4 Iunie 2020
Depinde ce ati intrebat.
Poate utilizatorul care cunoaste raspunsul nu a vazut intrebarea sau nu este activ din N motive...
Nu este obligatoriu sa primiti un raspuns, cei ce raspund o fac benevol, nu sunt platiti/obligati de cineva sa raspunda la toate intrebarile, mai ales cei ce nu cunosc raspunsul.
In afara de asta... raspunsul nu trebuie tratat ca unul "sigur".
Doriti un raspuns "sigur"... luati legatura cu un consultant, discutati problema, vede actele...si atunci va poate sfatui "la sigur".
Avocat net imi ofera raspunsuri la intrebari, sau doar opinii ale unor persoane?

Ionut.ion a scris:

Depinde ce ati intrebat.
Poate utilizatorul care cunoaste raspunsul nu a vazut intrebarea sau nu este activ din N motive...
Nu este obligatoriu sa primiti un raspuns, cei ce raspund o fac benevol, nu sunt platiti/obligati de cineva sa raspunda la toate intrebarile, mai ales cei ce nu cunosc raspunsul.
In afara de asta... raspunsul nu trebuie tratat ca unul "sigur".
Doriti un raspuns "sigur"... luati legatura cu un consultant, discutati problema, vede actele...si atunci va poate sfatui "la sigur".

Cititi regulamentul si o sa intelegeti mai bine
www.avocatnet.ro/forum/main/...
Consultantul mă costă?
Da!
Si dumnealui are costuri de acoperit ca orice om si din asta traieste, îsi vinde* cunoștințele acumulate in facultate si in timp ce presta activitatea.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Foarte slab site`ul Leon707 Leon707 Ma asteptam la ceva mai profi. Am pus o intrebare si nu mi s`a raspuns la ea de o saptamana Mi`au mai sters si topicul,motiv ca este dublat.Normal ca este ... (vezi toată discuția)
Fara raspuns la intrebare danymintus danymintus Pt ce aveti posibilitatea de a intreba gratuit,daca nu raspundeti? (vezi toată discuția)
Se pare ca... sellenaa sellenaa e o pierdere totala de timp sa iti faci cont pe acest site..sa speri ca vei gasi raspunsuri..atata timp cat rata raspunsurilor la problemele expuse aici este ... (vezi toată discuția)