Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Răspuns
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Răspuns

Nu primesc raspuns
Depinde ce ati intrebat.
Poate utilizatorul care cunoaste raspunsul nu a vazut intrebarea sau nu este activ din N motive...
Nu este obligatoriu sa primiti un raspuns, cei ce raspund o fac benevol, nu sunt platiti/obligati de cineva sa raspunda la toate intrebarile, mai ales cei ce nu cunosc raspunsul.
In afara de asta... raspunsul nu trebuie tratat ca unul "sigur".
Doriti un raspuns "sigur"... luati legatura cu un consultant, discutati problema, vede actele...si atunci va poate sfatui "la sigur".
Avocat net imi ofera raspunsuri la intrebari, sau doar opinii ale unor persoane?

Ionut.ion a scris:

Depinde ce ati intrebat.
Poate utilizatorul care cunoaste raspunsul nu a vazut intrebarea sau nu este activ din N motive...
Nu este obligatoriu sa primiti un raspuns, cei ce raspund o fac benevol, nu sunt platiti/obligati de cineva sa raspunda la toate intrebarile, mai ales cei ce nu cunosc raspunsul.
In afara de asta... raspunsul nu trebuie tratat ca unul "sigur".
Doriti un raspuns "sigur"... luati legatura cu un consultant, discutati problema, vede actele...si atunci va poate sfatui "la sigur".

Cititi regulamentul si o sa intelegeti mai bine
www.avocatnet.ro/forum/main/...
Consultantul mă costă?
Da!
Si dumnealui are costuri de acoperit ca orice om si din asta traieste, îsi vinde* cunoștințele acumulate in facultate si in timp ce presta activitatea.