Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Furt din magazin
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Furt din magazin

Bună seara! Acum ceva timp am furat niște pantaloni dintr un magazin din mall, am fost prinsă si a fost chemată poliția. Mi s-a cerut :numele complet ,adresa si nr de telefon. Am fost pusă sa plateasc pantalonii ( si i Am păstrat).Vreau sa stiu daca apare in cazier. Urgent va rog!
Depinde dacă s-a făcut dosar penal.
Cazier nu aveți.