Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Declaratie notariala
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Declaratie notariala

Buna ziua, este necesara o declaratie notariala din partea mea ca proprietar de teren viran, vecin cu o constructie in care, la parter, proprietarul doreste sa infiinteze un sediu de firma ?
Maria6059, utilizator
NU. Acea prevedere se aplica in cazul in care viitorul sediu de firma se afla intr-o constructie colectiva, nu aveti nicio treaba in cazul expus.