Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Copie PV de constatare
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Copie PV de constatare

Buna ziua. Se poate obtine o copie dupa PV de constatare in care e mentionat fiul minor si o ruda a acestuia in cazul in care ruda refuza sa mi-l arate?
daca nu sunteti parte in acest PV, e exclus.
daca sunteti, prin amabilitatea emitentului (nu exista obligatie legala)