avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 704 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Buna ziua.Doresc sa stiu daca se acorda stimulent de ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Buna ziua.Doresc sa stiu daca se acorda stimulent de risc covid ...

Buna ziua.Doresc sa stiu daca se acorda stimulent de risc covid pentru asistentii personali ale persoanelor cu handicap?

Alte discuții în legătură

Asistent personal/ spor 15%si stimulent 2500lei Oana E84 Oana E84 Buna ziua , as dori dacă se poate un punct de vedere in legătura cu sporul de 15% pt asistenții personali angajați ai primăriei in compartimentul ... (vezi toată discuția)
Registrator medical Abcdefg26 Abcdefg26 Buna ziua,lucrez ca registrator medical pe o secție de Medicina Interna.Sectia face parte dintr-un spital care este suport Covid -19..se internează suspecți ... (vezi toată discuția)
Stimulent risc covid-spital suport Wanna2211 Wanna2211 Buna ziua. Sunt asistent medical și lucrez in spital suport Covid. Împreună cu colegii mei in luna martie am tratat un pacient depistat pozitiv,au luat ... (vezi toată discuția)