Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Aviz epidemiologic
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Aviz epidemiologic

Am o intrebare, după ce am facut izolarea la domiciliu DSP Botosani refuza eliberarea unui aviz epidemiologic.
Intrebarea mea este: Este obligat Sau nu DSP pentru a-mi elibera avizul epidemiologic????
Mii de mulțumire pentru raspuns.
Lavrima, utilizator
Pentru ce aveti nevoie de aviz epidemiologic ? Ce motiv s-a invocat pentru refuz ?
Gasiti informatii utile aici: www.avocatnet.ro/articol_538...