avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 666 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Este legal in Romania sa se vanda produse CBD în ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Este legal in Romania sa se vanda produse CBD în România, pe internet?

Este legal in Romania sa se vanda produse CBD pe internet? Sunt legale in Romania? care este legea?
Ultima modificare: Sâmbătă, 25 Iulie 2020
Manuela Rășină, administrator
Cel mai recent răspuns: Fernando1453 , utilizator 15:58, 12 Octombrie 2020
Linkul nu prezinta niciun produs
alexcristescu a scris:

Este legal in Romania sa se vanda produse CBD pe internet? Sunt legale in Romania? care este legea?

Știe cineva răspunsul la această întrebare?
Ultima modificare: Miercuri, 14 Octombrie 2020
Manuela Rășină, administrator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Vanzare produsele care contin cbd in romania alexcristescu alexcristescu Buna ziua, as vrea sa stiu daca sunt legale produsele care contin CBD in Romania si daca sunt considerate ca drog. Navigand pe internet am gasit site uri care ... (vezi toată discuția)
Pot da facebook-ul in judecata ? ping200 ping200 Buna ziua, Pot da facebook-ul in judecata ? Povestea sta in felul urmator , eu am un cont de reclame pe facebook unde creez reclame pentru o firma de ... (vezi toată discuția)
Cbd in romania IFeelGood IFeelGood Buna ziua, De curand am dat peste acest site, https://www.justbob.shop/ , care vinde cannabis fara THC, acesta continand doar CBD, substanta din cannabis cu ... (vezi toată discuția)