Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Este legal in Romania sa se vanda produse CBD în ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Este legal in Romania sa se vanda produse CBD în România, pe internet?

Este legal in Romania sa se vanda produse CBD pe internet? Sunt legale in Romania? care este legea?
Manuela Rășină, administrator
Linkul nu prezinta niciun produs
alexcristescu a scris:

Este legal in Romania sa se vanda produse CBD pe internet? Sunt legale in Romania? care este legea?

Știe cineva răspunsul la această întrebare?
Manuela Rășină, administrator