Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Când se depun actele pentru alocația unui nou ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Când se depun actele pentru alocația unui nou născut?

Imediat dupa nastere se pot face demersurile pentru a se depune acest dosar.
Se poate depune chiar daca inca am concediu postnatal?
Chiar daca inca sunt in concediu postnatal?

Cornel Vasile a scris:

Imediat dupa nastere se pot face demersurile pentru a se depune acest dosar.

Chiar daca sunteti in concediu postnatal.