Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... 1.In contractul individual de munca ,la ,,Drepturile ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

1.In contractul individual de munca ,la ,,Drepturile salariatului" ...

1.In contractul individual de munca ,la ,,Drepturile salariatului" este prevazut dreptul la protectie in caz de concediere (fara detalii).La ce se refera?
Vedeti acest articol:
[ link extern ]