Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua,mama mea deține o garsoniera conf 3 și ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua,mama mea deține o garsoniera conf 3 și vrea să-mi ...

Buna ziua,mama mea deține o garsoniera conf 3 și vrea să-mi doneze jumătate din ea,e posibil? Donație fara sarcini
da, sigur ca poate daca e proprietar.