avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 479 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Buna seara, as dori sa intreb care este perioada de a ...
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Buna seara, as dori sa intreb care este perioada de a ma adresa ...

Buna seara, as dori sa intreb care este perioada de a ma adresa CEDO, daca din luna Ianuarie ac. a fost data minuta iar motivarea pe larg nici pana in ziua de astazi nu este redactata.Este vorba de recurs.Trebuie asteptata motivarea pe larg s au am ratat aceasta sansa? Multumesc!
Termenul este de 6 luni de la ramanerea definitiva a hotararii care se doreste a se ataca.
Aveti aici mai multe detalii: [ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Plangere la cedo darisdinu darisdinu buna seara ! sant un cetatean care a suferit un abuz din partea justitiei din romania am fost condamnat fara sa fiu vinovat la 3 ani de inchisoare. in data ... (vezi toată discuția)
Caut avocat la cedo darisdinu darisdinu vreau sa imi angajez un avocat la cedo pentru un caz penal . am fost condamnat la 3 ani inchisoarepentru un furt fara sa fiu vinovat cu nimic ,de judecatoria ... (vezi toată discuția)
Procedurã inițialã cedo. lunga lunga Buna seara, as dorii sa aflu care sunt pasii ce trebuie urmati pentru a da tribunalul(sau statul roman), in judecata la CEDO? Am pierdut un proces, un recurs ... (vezi toată discuția)