Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... concediu medical pentru carantina
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

concediu medical pentru carantina

un salariat al societatii noastre, care este si pensionar, a adus concediu medical pentru carantina. Daca este si pensionar, i se plateste concediul medical pentru carantina?
Da, i se va plati concediul medical pentru carantina.