Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Incerc sa deschid un PFA intermediere asigurari.
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Incerc sa deschid un PFA intermediere asigurari.

Buna ziua! Incerc de 2 saptamani sa deschid un PFA intermediere asigurari. Am domiciuliul pe sector3,contract de comodat unde va fi sediul social in sector 6. ma plimba de la un sector la altul..nimeni nu vrea sa deschida dar nimeni nu stie o baza legala conform careia ma refuza...deja nu mai am rabdare si sunt la limita cu timpul..ce pot face ? activitatea nu se va desfasura nici la dom nici la sediu social ci la sediul firmei cu care am ctr de colaborare (sector5).
george-neagu, moderator