Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua,din ce motive,alocația pentru copii poate ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua,din ce motive,alocația pentru copii poate fi întreruptă?pun ...

Buna ziua,din ce motive,alocația pentru copii poate fi întreruptă?pun această întrebare,deoare acum cand am fost sa retrag banii din cont,nu mai intraseră de 1 an de zile,eu chiar i am lasat in cont ,sa se strîngă ceva
Ati cerut extras de cont?Ati avut ceva restante la cont? Copilul are sub 18 ani? Sunati la DGASPC din judetul Dvs; ei pot sa va zica care este motivul daca n-au virat...în mod normal trebuie viratã lunar.
Buna seara,
va multumesc pentru raspuns
nu am avut restante pe cont si copii au sub 18 ani