Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Buna seara ! In afara de expertiza ce avize mai sunt ...
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Buna seara ! In afara de expertiza ce avize mai sunt necesare ...

Buna seara ! In afara de expertiza ce avize mai sunt necesare pentru întocmirea dosarului ?
Va mulțumesc !
Ce fel de dosar?
Precizati despre ce dosar este vorba. Furnizati mai multe informatii.