Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Drepturile angajat -agentie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Drepturile angajat -agentie

Eu sunt angajata ca pf in Austria de catre o agentie la care ii platesc comision. As dori sa stiu care imi sunt drepturile legate de agentie?
george-neagu, moderator
Agentia este una de plasare a fortei de munca ??