avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 613 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Drepturile angajat -agentie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Drepturile angajat -agentie

Eu sunt angajata ca pf in Austria de catre o agentie la care ii platesc comision. As dori sa stiu care imi sunt drepturile legate de agentie?
Ultima modificare: Joi, 17 Septembrie 2020
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 20:15, 17 Septembrie 2020
Agentia este una de plasare a fortei de munca ??

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concediere abuziva cristinajus cristinajus sotul meu a fost concediat. Acesta a avut cu firma respectiva un contrac de munca normal beneficia de masina si telefon de serviciu. La un moment data patronul ... (vezi toată discuția)
Contract intermediere imobiliara cornelia05 cornelia05 Buna seara! Daca in urma unei vizionari efectuate cu un client, care a semnat contractul de intermediere imobiliara ca persoana fizica, imobilul vizionat a ... (vezi toată discuția)
Comision agenție obținut prin omitere intenționată? VeroToma VeroToma Comision agenție Bună ziua ,va rog sa ma ajutați cu o varianta de contestare a actului de vizionare. Am cautat niște case și am dat peste un agent care ... (vezi toată discuția)