Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Cine imi tot sterge intrebarile si nu are ce face ? ...
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Cine imi tot sterge intrebarile si nu are ce face ? Daca ...

Cine imi tot sterge intrebarile si nu are ce face ? Daca nu vrei sa raspundeti la intrebari, nu imi raspundeti, dar nu le mai stergeti ? Ce aveti cu mine ? Intrebarea cu tablourile nationalizate de comunisti de la familia mea au fost sterse.
Cornel Vasile, Consilier juridic