avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 209 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Cum pot sa șterg o întrebare din forum?
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Cum pot sa șterg o întrebare din forum?

Cum pot sa șterg o întrebare din forum?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 08:14, 20 Ianuarie 2024
solicitati acest lucru moderatorului
daca le vreti sterse pe toate va puteti sterge contul si dispar toate. Daca vreti sterse anumite mesaje, scrieti unul moderator din acea sectiune si cu link catre discutia respectiva.
doresc să ștergeți întrebările la care nu am primit niciun răspuns. Vă mulțumesc.

gi-jane2 a scris:

daca le vreti sterse pe toate va puteti sterge contul si dispar toate. Daca vreti sterse anumite mesaje, scrieti unul moderator din acea sectiune si cu link catre discutia respectiva.

ati pus mai multe intrebari pe forum, cine credeti ca se apuca sa cerceteze care-s alea la care nu ati primit raspuns ?
puneti dvs link catre acele subiecte unde nu ati primit raspuns si pe care le vreti sterse.
Am solicitat moderatorului din topicul respectiv la care nu am primit niciun răspuns.

gi-jane2 a scris:

ati pus mai multe intrebari pe forum, cine credeti ca se apuca sa cerceteze care-s alea la care nu ati primit raspuns ?
puneti dvs link catre acele subiecte unde nu ati primit raspuns si pe care le vreti sterse.

Alte discuții în legătură

Stergere subiect Andr33agav Andr33agav Buna ziua, Cum pot sterge din forum, un subiect deschis de mine? Multumesc! (vezi toată discuția)