Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Cum pot sa șterg o întrebare din forum?
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Cum pot sa șterg o întrebare din forum?

solicitati acest lucru moderatorului
daca le vreti sterse pe toate va puteti sterge contul si dispar toate. Daca vreti sterse anumite mesaje, scrieti unul moderator din acea sectiune si cu link catre discutia respectiva.
doresc să ștergeți întrebările la care nu am primit niciun răspuns. Vă mulțumesc.

gi-jane2 a scris:

daca le vreti sterse pe toate va puteti sterge contul si dispar toate. Daca vreti sterse anumite mesaje, scrieti unul moderator din acea sectiune si cu link catre discutia respectiva.

ati pus mai multe intrebari pe forum, cine credeti ca se apuca sa cerceteze care-s alea la care nu ati primit raspuns ?
puneti dvs link catre acele subiecte unde nu ati primit raspuns si pe care le vreti sterse.
Am solicitat moderatorului din topicul respectiv la care nu am primit niciun răspuns.

gi-jane2 a scris:

ati pus mai multe intrebari pe forum, cine credeti ca se apuca sa cerceteze care-s alea la care nu ati primit raspuns ?
puneti dvs link catre acele subiecte unde nu ati primit raspuns si pe care le vreti sterse.