Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Bună seara! Am încercat să fac un împrumut online ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Bună seara! Am încercat să fac un împrumut online la o bancă ...

Bună seara! Am încercat să fac un împrumut online la o bancă pe nume mona credit bank și când trebuia să îmi citeze banii în cont mi-au cerut aproape 400de euro garanție. Cand am spus că nu le pot da acești bani, au început să mă amenințe că au adresa mea și mă vor găsi. Le-am trimis o copie de CI și am semnat un contract trimis de ei. Ce se poate întâmpla?
nimic. amenintati-i si dvs ca va duceti la politie.
gi-jane2, moderator
Este teapa. Daca platiti acei 400 de euro, nu vedeti niciun ban. Inainte de a semna documente si inainte de a incepe demersuri este indicat sa verificati denumirile "bancilor".