Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Cate voturi sant necesare unui candidat idependent ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Cate voturi sant necesare unui candidat idependent pentru consilier ...

Cate voturi sant necesare unui candidat idependent pentru consilier local int-o Comuna cu 960 cetățeni cu drept de vot, iar nr total de voturi exprimate a fost 706, nr consilieri 9, pentru a ieși consilier? Va multumesc !
fogorosionel, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~
Deși a obținut 54 de voturi nu a iesit consilier, au spus ca-i trebuie 87 Ce se mai poate face? Multumesc frumos!

Av. Liviu Voinea a scris:

36 de voturi.

~ Conținut șters la cerere ~
Ok Va multumesc foarte mult

Av. Liviu Voinea a scris:

Contestatie.

Contestație unde trebuie facuta?, Unde trebuie depuse?

fogorosionel a scris:

Ok Va multumesc foarte mult

Av. Liviu Voinea a scris:

Contestatie.