Forum Discuţii juridice Executare silită As vrea sa stiu dupa cit timp am dreptul sa cer o ...
Discuție deschisă în Executare silită

As vrea sa stiu dupa cit timp am dreptul sa cer o contestatie ...

As vrea sa stiu dupa cit timp am dreptul sa cer o contestatie la executare silita pentru plata cheltuielilor de jud .
Contestația puteți să o faceți chiar din prima zi. După 15 zile nu mai puteți face nimic, deoarece termenul este de doar 15 zile calendaristice.