Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua, Dacă am in țară contract individual de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua, Dacă am in țară contract individual de muncă ...

Bună ziua,
Dacă am in țară contract individual de muncă și fac o suspendare pt a merge la muncă în străinătate, pot să închei un alt contract de muncă pt aceeași perioadă în afară?
Da, puteti intrucat legea nu va interzice asa ceva.