Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Cerere penalitati ca persoană fizică
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Cerere penalitati ca persoană fizică

Oare cum pot cere penalitati cf contract unui furnizor care a întârziat lucrarea și nici nu a terminat-o? Numai în instanță? Nu-mi dau seama dacă se poate și altfel, având în vedere că eu sunt persoană fizică și nu pot emite facturi. Mulțumesc.
lorella, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~
Vă mulțumesc pentru răspuns.