Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... Buna seara, Daca doua partide fuzioneaza, iar cel la ...
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

Buna seara, Daca doua partide fuzioneaza, iar cel la care eu ...

Buna seara,
Daca doua partide fuzioneaza, iar cel la care eu sunt membru si ales local, este absorbit de celalalt, pot devenii independent fara a imi pierde calitatea de ales local?

Mulțumesc!
IoanAlbu1, utilizator