Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Numere rosii persoana juridica din alt judet
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Numere rosii persoana juridica din alt judet

Buna ziua,

Am achizitionat din strainatate un autovehicul pe, persoana juridica.
Firma este inregistrata in Neamt dar are punct de lucru deschis in Iasi.

Este posibil sa scot numere rosii pentru autovehiculul respectiv din Iasi?

Multumesc!
Mai multe detalii puteti gasi aici [ link extern ]
Veti vedea sa se face mentiunea despre sediu si nu punct de lucru.
Multumesc mult!