Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Am o întrebare și apreciez un răspuns aștept de 30 ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Am o întrebare și apreciez un răspuns aștept de 30 de zile ...

Am o întrebare și apreciez un răspuns aștept de 30 de zile clasarea dosarului penal am fost la polititie și mia spus ca este trimis la parchet mia spus ca dosarul este la Biroul Rutier întrebarea mea este în cât timp se da clasarea după ce ajunge la parchet?
Nu e un termen.
Daca de la politie s-a trimis cu propunere de clasare, urmeaza sa aprecieze procurorul.