Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... DREPTUL MUNCII Mi s a dat decizie de incetare demisie ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

DREPTUL MUNCII Mi s a dat decizie de incetare demisie cu preaviz ...

DREPTUL MUNCII
Mi s a dat decizie de incetare demisie cu preaviz , pot solicita la AJOFM sa fiu luat in evidenta pentru cautarea unui loc de munca ?
Buna ziua ! In urma demisiei nu beneficiati de ajutor de somaj, puteti insa depunde documentele pentru a fi laut in evidenta ca sunteti in cautarea unui loc de munca !
Si daca am gasit o societate aceasta ma piate angaja ?
1. Puteti solicita la AJOFM sa fiti luat in evidenta pentru cautarea unui loc de munca

2. Puteti sa va angajati in alta parte.