Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ziua , am avut un proces cu 2 capete de cerere la ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ziua , am avut un proces cu 2 capete de cerere la tribunal ...

Buna ziua , am avut un proces cu 2 capete de cerere la tribunal cu obiect recalculare pensie , impotriva casei de pensii. Instanta de fond a admis 1 cerere si pe cealalta a considerat -o nemotivata.
Casa de pensii a formulat apel pt 1 cerere ( cea pt care instanta de fond mi-a dat dreptate ) iar eu am formulat apel pt cealalta cerere(cea pe care instanta de fond a considerat-o nemotivata).
Am primit apelul casei de pensii , pt care am formulat intampinare.
Am primit citatie pt primul termen de judecata.
NU am primit intampinarea casei de pensii la apelul meu.Cum trebuie sa procedez in continuare pt a primi intampinarea casei de pensii la apelul meu si a formula raspuns la intampinare? Banuiesc ca trebuie sa depun o cerere la registratura curtii de apel , sau pot merge direct la arhiva ?
multumesc anticipat
Telefonati ca sa aflați daca s-a depus ceva.
Degeaba mergeti la arhiva pentru ca trebuie programare.

Avocat Claudiu Lascoschi
Baroul București