Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Contract vanzare - cumparare auto
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Contract vanzare - cumparare auto

Buna ziua,

Doresc sa vand un autorurism sh si as dori sa trec in contracul de vanzare cumparare auto faptil ca cumparatorul accepta autoturismul "asa cum e" pentru a evita problemele ulterioare. Gasesc pe undeva un model sau ma puteti ajuta cu o formulare pentru a o introduce in contactul standard de vanzare cumparare?

Va multumesc
puuv, utilizator
Pentru redactarea unui document care sa acopere interesele dv,contactati notar public
Pentru VICII ASCUNSE, orice contract poate fi ANULAT.