Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxa examen auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxa examen auto

Bună. Am plătit taxa pentru examen auto la poștă și când m-am prezentat la examen au spus că nu este bună chitanța că banii s-au virat in contul vechi că între timp au schimbat contul. A trebuit să plătesc o altă taxă în contul nou.Cum recuperez banii plătiți în contul vechi?
elisabeta&1, utilizator