avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 348 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... restituire tax\a pasaport
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

restituire taxa pasaport

buna ziua
azi am platit prin transfer bancar de la ING taxa pentru pasaportul ficei mele minore
dar nu am scris la detalii plata si numele cu cnp si nu imi este acceptata chitanta
ce pot fac sa mi recuperez bani pt ca cei de la ing mi au spus ca nu pot anula plata sau macar chitanta si sa mi emita alta corecta
va mutumesc
o zi buna
Cel mai recent răspuns: Justitiarul711 , utilizator 18:53, 22 Septembrie 2016
banii nu au fost virati in contul special pentru pasapoarte? Daca este acelasi cont ca si pe alte chitante iar pe chitanta este numele fiicei(sper ca nu ati solicitat chitanta pe numele dvs.) solicitati o audienta la seful serviciului.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Poprire pe cont cand banii nu apartin debitorului stelarman stelarman Buna dimineata! O problema a carei rezolvare nu am gasit-o in acest forum. Avem urmatoarea situatie: o poprire pe conturile bancare ale unui debitor. Acesta ... (vezi toată discuția)
Ce acte imi sunt necesare pt a iesi din tara? minor Soricutza Soricutza buna seara.... as vrea sa stiu si eu ce acte imi trebuie pt a iesi din tara in cazul in care sunt minora? vreau sa plec din tara peste o luna dar nu cu ... (vezi toată discuția)