Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... restituire tax\a pasaport
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

restituire taxa pasaport

buna ziua
azi am platit prin transfer bancar de la ING taxa pentru pasaportul ficei mele minore
dar nu am scris la detalii plata si numele cu cnp si nu imi este acceptata chitanta
ce pot fac sa mi recuperez bani pt ca cei de la ing mi au spus ca nu pot anula plata sau macar chitanta si sa mi emita alta corecta
va mutumesc
o zi buna
banii nu au fost virati in contul special pentru pasapoarte? Daca este acelasi cont ca si pe alte chitante iar pe chitanta este numele fiicei(sper ca nu ati solicitat chitanta pe numele dvs.) solicitati o audienta la seful serviciului.