Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Bună seara! As dori sa știu dacă un student de la ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Bună seara! As dori sa știu dacă un student de la drept, licență, ...

Bună seara! As dori sa știu dacă un student de la drept, licență, anul I se poate transfera la psihologie? Multumesc!
Se poate transfera, dar cred ca va trebui sa sustina examenele de diferenta.

Cornel Vasile a scris:

Se poate transfera, dar cred ca va trebui sa sustina examenele de diferenta.

Edith1313, utilizator
Multumesc!