Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Pot sa am 2 semnaturi una electronica si alta scrisa ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Pot sa am 2 semnaturi una electronica si alta scrisa dar diferite? ...

Pot sa am 2 semanturi una digitala si alta scrisa dar diferite?
Daca pentru actele oficiale pe care le semnati sunteti inregistrat la Registrul comertului si la ANAF cu ambele semnaturi este in regula.
si daca nu sunt la aceste 2, ce se poate intampla?
Nu este in regula. Puteti semna documente oficiale numai cu semnatura inregistrata la cele 2 institutii ale statului.