Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Talharie. . Un tanar e acuzat de complicitate la ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Talharie. . Un tanar e acuzat de complicitate la talharie calificata ...

Buna ziua. Un tanar e acuzat de complicitate la talharie calificata si a fost condamnat la 3 ani inchisoare cu toate ca nu exista probe impotriva lui iar adevaratul autor si a recunoscut fapta iar victima si a recuperat prejudiciul. ar avea nevoie de un avocat sa l reprezinte si sa l ajute sa fie liberat deoarece este nevinovat.
~ Conținut șters la cerere ~
Are termen 10 zile sa faca apel de aceea are nevoie de avocat poate rezolva .