Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Cum înregistrez in salarii si cum plătesc un ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Cum înregistrez in salarii si cum plătesc un concediu medical?

Cum înregistrez in salarii si cum plătesc un concediu medical cod 08 in cazul care nu exista stagiu de cotizare decat de 2 luni? Dat in D112?
george-neagu, moderator
Daca nu are stagiu de cotizare, salariatul este absent motivat, dar nu primeste nimic.