Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Pot circula? Sunt taximetrist din Constanța pot face ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Pot circula? Sunt taximetrist din Constanța pot face curse pe ...

Pot circula? Sunt taximetrist din Constanța pot face curse pe perioada carantinei Constanta -Tecuci ? Ce documente imi trebuiesc?
Mai exact cum vreți să lucrați? În stilul blablacare (care se încadrează la ridesharing) sau în stilul maxi-taxi (care e transport în regim de închiriere)?
Nu regim taxi.

Cristina Filimon a scris:

Mai exact cum vreți să lucrați? În stilul blablacare (care se încadrează la ridesharing) sau în stilul maxi-taxi (care e transport în regim de închiriere)?