Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Indemnizatie concediu medical
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Indemnizatie concediu medical

Bună dimineața, sunt în concediu medical, am minim pe economie, boala TBC,plătit 100%,cu cât trebuie sa fiu plătit?Dacă întra firma în faliment nu mai primesc bani pe concediu?va mulțumesc
ana-cer, moderator