avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 539 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Indemnizatie concediu medical
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Indemnizatie concediu medical

Bună dimineața, sunt în concediu medical, am minim pe economie, boala TBC,plătit 100%,cu cât trebuie sa fiu plătit?Dacă întra firma în faliment nu mai primesc bani pe concediu?va mulțumesc
Ultima modificare: Vineri, 18 Decembrie 2020
ana-cer, moderator

Alte discuții în legătură

Buna ziua ,soțul este în concediu medical 100% tbc,are salariu ... Elygya Elygya Buna ziua ,soțul este în concediu medical 100% TBC,are salariu minim pe economie de 2230 ,CATI BANI TREBUIE SA IA PE CONCEDIU MEDICAL LUNAR?si nu si a luat ... (vezi toată discuția)
Concediu medical tbc octavia69 octavia69 ce contributii se retin din concediul medical in cazul in care acesta este internat si diagnosticat cu TBC, cod 12. (vezi toată discuția)
Concediu medical doc39 doc39 Buna ziua.Am si eu o problema.Sunt medic la un Dispensar TBC si am o intrebare.Daca o colega din dispensar se imbolnaveste de TBC la locul de munca,documentat ... (vezi toată discuția)