Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... se aplica sau nu legea 330/2009 de la 1 ianuarie?
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

se aplica sau nu legea 330/2009 de la 1 ianuarie?

ce credeti se aplica sau nu legea salarizarii unice de la 1 ianuarie? chiar daca aceasta a fost promulgata si nu are efect retroactiv ne poate afecta in un fel salariile pe ianuarie 2010? ingheata sau nu salariile?

aici... unde? :">
Se pare ca acest proiect de hotarare va fi pus in discutie la sedinta de guvern de maine Aici gasiti proiectul.: [ link extern ]