Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Monografia contabila taxa verde
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Monografia contabila taxa verde

Microintreprindere importatoare de produse electrice a incheiat contract cu un OTR pentru transfer responsabilitate.
In urma raportarii produselor electrice vandute, OTR ul emite factura pe care scrie ,,servicii cf.contract,,
Societatea in momentul vanzarii catre clienti specifica separat pe factura taxa verde.Va rog care este monografia contabila ?Multumesc
george-neagu, moderator