Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna seara! Intrebare de 10 puncte!!! Dacă eu am ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna seara! Intrebare de 10 puncte!!! Dacă eu am cotizat la ...

Buna seara! Intrebare de 10 puncte!!!
Dacă eu am cotizat la pilonul II pensii NN si acolo este stransa o suma si din nefericire , am fost pensionata pe caz de boala, cu mult înainte de pensie la termen,pot beneficia de suma cu care am contribuit? Mulțumesc frumos și seara frumoasa!!!!
Fiind beneficiara unei pensii ,puteti sa acccesati banii din Pilonul II de pensii.
Mulțumesc frumos pentru răspunsul dvs!!

Cornel Vasile a scris:

Fiind beneficiara unei pensii ,puteti sa acccesati banii din Pilonul II de pensii.

Mulțumesc mult pentru raspuns! Sărbători cu liniste si pace ,va doresc!!

Cornel Vasile a scris:

Fiind beneficiara unei pensii ,puteti sa acccesati banii din Pilonul II de pensii.