avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 730 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Buna ziua, Va rog,imi puteti spune daca de aceasta ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Buna ziua, Va rog,imi puteti spune daca de aceasta facilitate ...

Buna ziua, Va rog,imi puteti spune daca de aceasta facilitate (schema de minimis pentru digitalizare) ar putea beneficia si o Casa de Ajutor Reciproc (organizatie nonprofit)? Multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:23, 26 Decembrie 2020
Sprijinul se acordă pentru beneficiarii care desfășoară activități în următoarele domenii:
Cod CAEN Denumirea activității
C2611 Fabricarea subansamblurilor electronice (module)
C2612 Fabricarea altor componente electronice
C2630 Fabricarea echipamentelor de comunicații
J6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
J6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
J6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
J6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
M7211 Cercetare-dezvoltare în biotehnologie
M7219 Cercetare-dezvoltare în alte științe naturale și inginerie

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Exemplu de activitati pe caen 6202 si 6203 andrasd andrasd Buna, Desfasor activitate in domeniul de IT, ma ocup de administrarea unui Soft ERP (contabilitate, comenzi, resurse umane, mijloace fixe, etc...) , soft de ... (vezi toată discuția)
Cod caen pt actuari grandanat grandanat Vreau sa-mi fac un PFA cu urmatoarele CAEN-uri : Cod caen - 620 Activitati de servicii in tehnologia informatiei 6201 Activitati de realizare a soft-ului ... (vezi toată discuția)
La infiintarea unei intreprinderi individuale, pfa cate coduri caen pot fi trecute mitdan67 mitdan67 va rog daca puteti sa-mi spuneti,: (1)- la infiintarea unei Intreprinderi Individuale, PFA cate coduri CAEN pot fi trecute Exista o restrictie ca numer ... (vezi toată discuția)