Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Buna ziua, Va rog,imi puteti spune daca de aceasta ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Buna ziua, Va rog,imi puteti spune daca de aceasta facilitate ...

Buna ziua, Va rog,imi puteti spune daca de aceasta facilitate (schema de minimis pentru digitalizare) ar putea beneficia si o Casa de Ajutor Reciproc (organizatie nonprofit)? Multumesc
Sprijinul se acordă pentru beneficiarii care desfășoară activități în următoarele domenii:
Cod CAEN Denumirea activității
C2611 Fabricarea subansamblurilor electronice (module)
C2612 Fabricarea altor componente electronice
C2630 Fabricarea echipamentelor de comunicații
J6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
J6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
J6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
J6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
M7211 Cercetare-dezvoltare în biotehnologie
M7219 Cercetare-dezvoltare în alte științe naturale și inginerie