Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua daca sunt urmarit pe bunuri in ro si nu am ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua daca sunt urmarit pe bunuri in ro si nu am nimic pe ...

Buna ziua daca sunt urmarit pe bunuri in ro si nu am nimic pe numele meu creditorii au titlu executoriu.dar am aici in germania masina pe numele meu.ei pot sa ma gaseasca ca detin masina in germania ma poate urmari executorul?
Slabe șanse să va identifice un exec din România bunurile din Germania.
Executorul roman nu are competenta sa urmareasca bunurile dvs de prin alte tari, dar creditorii dvs , daca au indicii ca aveti bunuri acolo, pot sa ceara executarea dvs unui executor acolo.
Depinde si daca renteaza.